Kitos ritininės dangos

Icopal K-EL


Icopal K-EL – modifikuoto bitumo danga. K-EL naudojama daugiasluoksnėje stogo konstrukcijoje, kaip izoliacinė danga, o taip pat kaip apatinė danga bituminių čerpelių stogui.

Techniniai duomenys:

Pagrindas – 60 g/m² stiklo audinys

Bendras dangos svoris 2200 g/m²
 
Icopal LaippaPolar
 

Icopal LaippaPolar – speciali prilydoma modifikuoto bitumo danga. LaippaPolar naudojama kaip sutvirtinanti danga ties įlajomis, ventiliaciniais kaminėliais ir kitose montavimo vietose.

LaippaPolar – patentuotas specialus sprendimas, garantuojantis montavimo pralaidų hermetiškumą geriau negu kiti egzistuojantys būdai.

 
Icopal LiimaUltra
 
Icopal LiimaUltra – stogo danga su hermetiškai susiklijuojančiomis siūlėmis ir skirta kietiems ir lygiems stogo pagrindams izoliuoti. LiimaUltra – tai savaime per siūles susiklijuojanti danga, padengta spalvotu barstalu.

LiimaUltra tinka naujiems ir seniems, dengtiems ruberoidu ar čerpelėmis stogams renovuoti. Naujuose ir renovuojamuose stoguose pagrindas turi būti lygus ir ištisinis.

Stogo nuolydis turi būti ne mažesnis kaip 1:20 (2,9º)

Techniniai duomenys:

Rulono matmenys 8x1 m

Rulono svoris 31 kg

Paviršiuje įvairiaspalvis barstalas

Modifikuotas bitumas

Sustiprintas armavimo pagrindas

Savaime susiklijuojantis kraštas

Spalvos:

Juoda, anglies pilka, raudonai plytinė, žalia, ruda, spanguolių raudona, mėlyna, natūraliai pilka

 
Icopal Polar torch

 

Icopal Polar torch (prilydomas)
Icopal Polar torch - modifikuoto bitumo prilydoma danga, naudojama daugiasluoksnėse konstrukcijose. Tai medžiaga požeminių statinių, ekspoatuojamų terasų ir kt. hidroizoliavimui.
Techniniai duomenys:
Armuojantis poliesteris 180 g/m2
Bendras svoris 4000 g/m2

Barstalas - smėlis.