Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė "Šiltinimo sistemos" savo veiklą pradėjo 2008 m. kovo 12 d.

UAB „Šiltinimo sistemos“ - įmonė užsiimanti prekyba stogų ir fasadų sistemomis, statybinėmis medžiagomis ir technologijomis, taip pat prekiaujame ir montuojame priešgaisrinę įrangą, teikiame konsultacijas, susijusias su priešgaisrine sauga naujai statomuose ar rekonstruojamuose objektuose visoje Lietuvoje. Mūsų užsakovai, tai stambios, vidutinės, smulkios statybinės įmonės ir organizacijos, taip pat, architektai, asmenys statantys, rekonstruojantys gyvenamuosius namus, butus ir kitus statinius.

Bendrovė yra termoizoliacijos, hidroizoliacijos ir statybinių medžiagų gamintojų tokių kaip – PAROC, ROCKWOOL, BAUMIT, ICOPAL, ŠILPUTA, SAINT-GOBAIN, EJOT, ir daugelio kitų, oficialus atstovas, kas suteikia galimybes vykdyti nuolatinį bei savalaikį produkcijos tiekimą, konkurencingas produkcijos kainas bei stabilią padėtį rinkoje.

Kvalifikuota ir profesionali komanda visuomet patars, bei pakonsultuos su priešgaisrine sauga ir statybinėmis medžiagomis susijusiais klausimais, padės išspręsti statybų metu kylančias problemas, pasirūpins operatyviu statybinių medžiagų pristatymu.

Mūsų tikslas - patiekti užsakovams atskiras statybines medžiagas, ir kompleksinius sprendimus. Tiekdami sprendimus užsakovams, siekiame geriausio kainos/kokybės derinio. Užsakovams siekiame tiekti sisteminius sprendimus, kurių išskirtinė savybė - ilgas patikimo tarnavimo laikas.