Thermolan Unifit 035

Thermolan® Unifit 035

Aprašymas

„Thermolan®“ „Unifit 035“ yra ruloninis nedengtos stiklo vatos gaminys, kuris specialiai sukurtas šlaitinių stogų ir išorinių medinių karkasinių sienų šiluminei ir akustinei aukštos kokybės izoliacijai.
„Unifit 035“ yra didesnio standumo, dėl to, atsiradus trinčiai, izoliacinę medžiagą montuoti labai lengva. Specialios žymos „X“ palengvina matavimą ir pjaustymą. 
„Unifit 035“ šilumos laidumas (0.035 W/m.K) yra geresnis, palyginus su „Unifit 039“ (0.039 W/m.K). Galima panaudoti plonesnį „Unifit 035" sluoksnį  – šiluminė varža bus tokia pati kaip su „Unifit 039“.


Panaudojimas

Šlaitinis stogas – tarp gegnių

Palėpės tipo patalpų stogo konstrukcijos šilumos ir garso izoliacijai „Unifit 035“ turi būti klojamas tarp gegnių. Iš vidaus kambarį reikia apkalti gipso plokštėmis arba medinėmis lentomis. „Unifit 035“ yra palyginti standi ruloninė medžiaga; dėl to, sudarant trinčiai su gegnėmis, montavimas tampa lengvesnis ir greitesnis. Specialios žymos „X“ leidžia tiksliau išmatuoti ir atpjauti vatą pagal esamą atstumą tarp gegnių.  

Išorinės sienos – medinis karkasas

Išorinių medinių karkasinių sienų šiluminei ir akustinei izoliacijai „Unifit 035“ turi būti montuojamas tarp sijų, tačiau su oro tarpu tarp izoliacijos ir  išorinio apkalo.


Gaminio duomenys

Unifit 035 (TI 135 U)Techninės savybės

Šiluminės savybės

„Unifit 035“ šilumos laidumas yra  0.035 W/mK. Pirmiau nurodytoje lentelėje yra pateiktos šiluminės varžos (R) reikšmės kiekvienam gaminio storiui. 
 
Akustinės savybės

„Unifit 035“atitinka naujo akustikos reglamento (NRA) reikalavimus dėl minimalios transporto priemonių 30 dB triukšmo izoliacijos. 

Atsparumas ugniai

„Unifit 035“yra nedegus (A1 Euroklasė). 

Papildomos savybės

Stiklo vata yra nekancerogeninė, nehidroskopiška ir nekapiliarinė. Ji neskatina bakterijų augimo, yra chemiškai neutrali ir nekelia korozijos. Jos sudėtyje nėra priemaišų ir nepluoštinių dalelių.


Naudingumas

  • Mažina šildymo išlaidas, nes sumažėja šilumos pasišalinimas per stogą.
  • Izoliuoja nuo išorinio triukšmo ir sulaiko vidinį triukšmą.
  • Būdamas nedegus, nesukelia gaisro pavojaus.
  • Lengvai montuojamas dėl trinties su gegnėmis ir sijomis. („Unifit 35“ yra standesnis, todėl lengviau jį montuoti)
  • Specialios „X“ žymos leidžia tiksliau atpjauti.
  • Efektyvaus kompresinio pakavimo dėka sumažėja rankinio darbo, lengvesnis transportavimas.
  • Su EB žyma, taip pat turi kokybės ženklo įspaudą. 

Sertifikavimas

EB žymos ženklinimo kodas:
MW_EN 13162_T2

ACERMI Sertifikato numeris: 02/016/128.