Thermolan Classic 044

Stiklo vata pasaulyje yra plačiausiai naudojama izoliacinė medžiaga – taip yra dėl daugelio priežasčių.
Skirtingai nuo kitų izoliacinių medžiagų, stiklo vata vienu metu izoliuoja šilumą ir garsą, be to, ji yra nedegi ir pagal gaisrinės saugos klasifikaciją atitinka A1 Euroklasę. Be abejonės, naudojant stiklo vatos izoliaciją sutaupoma šiluminės energijos, tokiu būdu investicijų į pastate įrengtą stiklo vatą kaštai atsiperka per 2–3 metus: investicijos sugrįžta garantuotai.
„Knauf Insulation“, naudodama savo nuosavą naujausią technologiją, gamina platų aukščiausios kokybės stiklo vatos izoliacinių gaminių, skirtų plačiam pritaikymui, asortimentą. Mūsų stiklo vata yra ypač universali, gaminame specialiai paruoštus gaminius, skirtus šlaitiniams stogams, skiriamosioms sienoms, išorinėms ir vidinėms sienoms.
“Knauf Insulation“ stiklo vata yra atspari puvimui, bekvapė, nehidroskopiška, joje nesilaiko parazitai ir nėra sąlygų grybų, pelėsių ar bakterijų augimui. Ji chemiškai neutrali ir neturi priemaišų.
 
 
 
Thermolan® Classic 044
 
Aprašymas
 
„Thermolan®“ „Classic 044“ yra ruloninė be dengiančio sluoksnio stiklo vata, gaminių storio diapazonas tinka plačiam pritaikymui statybose.
„Classic 044“ sukurtas daugiausia palėpių šilumos ir garso izoliacijai (paklojamas horizontaliai ant palėpės grindų), tačiau jį galima panaudoti ir palėpių stoguose (tarp šlaitinių gegnių).
 
Pritaikymas
 
„Classic 044“ pritaikomas tokiose vietose:
 
1) Lubos – vienas sluoksnis tarp sijų
Įrengiant šilumos ir garso izoliaciją pastogėje, lubų lygyje, „Classic 044“ turi būti išvyniojamas tarp perdangos sijų. Pastaba: galima panaudoti plonesnį „Classic 040“ sluoksnį – bus gautas toks pat šilumos izoliacijos efektas kaip su „Classic 044“.
 
 
2) Lubos – dvigubas sluoksnis tarp ir virš perdangos sijų.
Norint lubose padidinti šiluminės izoliacijos varžą, „Classic 044“ reikia kloti dviem sluoksniais. Pirmas sluoksnis patiesiamas tarp perdangos sijų, antras – statmena kryptimi virš sijų. 
 
3) Šlaitinis stogas – tarp gegnių
Palėpės tipo patalpų konstrukcijos šilumos ir garso izoliacijai „Classic 044“ turi būti klojamas tarp gegnių. Iš vidaus kambarį reikia apkalti gipso plokštėmis arba medinėmis lentomis. Šiuo atveju, kad būtų palengvintas montavimas išnaudojant trintį ir pagerintos šiluminės savybės, „Knauf“ rekomenduoja naudoti „Thermolan“ Unifit 039“ arba, siekiant geriausios kokybės – „Unifit 035“.
 
4) Vidinės pertvarinės sienos
Vidinių pertvarinių sienų su metaliniu arba mediniu karkasu garso izoliacijai „Classic 044“ turi būti montuojamas ertmėse tarp gipso plokščių.
 
 
Gaminio duomenys
 
 
 
Techninės savybės
 
Šiluminės savybės
 
Classic 044“ šilumos laidumas yra 0.044 W/mK. Pirmiau nurodytoje lentelėje taip pat pateiktos šiluminės varžos (R) reikšmės kiekvienam gaminio storiui.
 
Akustinės savybės
 
„Classic 044“ atitinka naujo akustikos reglamento (NRA) reikalavimus dėl minimalios transporto priemonių 30 dB triukšmo izoliacijos.
 
Atsparumas ugniai
 
„Classic 040“ yra nedegus (A1 Euroklasė).
 
Papildomos savybės
 
Stiklo vata yra nekancerogeninė, nehidroskopiška ir nekapiliarinė. Ji neskatina bakterijų augimo, yra chemiškai neutrali ir nekelia korozijos. Jos sudėtyje nėra priemaišų ir nepluoštinių dalelių.
 
 
Naudingumas

  • Mažina šildymo išlaidas, nes sumažėja šilumos pasišalinimas per stogą.
  • Izoliuoja nuo išorinio triukšmo ir sulaiko vidinį triukšmą.
  • Būdamas nedegus, nesukelia gaisro pavojaus.
  • Lengvai montuojamas.
  • Efektyvaus kompresinio pakavimo dėka sumažėja rankinio darbo, lengvesnis transportavimas.
  • Su EB žyma, taip pat turi kokybės ženklo įspaudą.

 

EB žymos ženklinimo kodas: MW_EN 13162_T2
 
ACERMI Sertifikato numeris: 02/016/128.