Thermolan Classic 040

Thermolan® Classic 040
 
Aprašymas

„Thermolan®“ „Classic 040“ yra ruloninis nedengtos stiklo vatos gaminys, kurio storio diapazonas leidžia jį plačiai panaudoti statyboje. „Classic 040“ yra sukurtas daugiausia palėpių  šilumos ir garso izoliacijai (patiesiant horizontaliai ant palėpės grindų), tačiau jį galima naudoti ir palėpių stogų  izoliavimui (tarp nuolaidžių gegnių). 
 
Panaudojimas

Classic 040“ tinka naudoti tokiose srityse:
 
1) Lubose – vienas sluoksnis tarp sijų
Įrengiant šilumos ir garso izoliaciją palėpėje, lubų lygyje, „Classic 040“ turi būti išvyniotas tarp perdangos sijų. Pastaba: galima panaudoti plonesnį „Classic 040“ sluoksnį – šiluminė varža bus tokia pati kaip su „Classic 044“.
 
2) Lubose – dvigubas sluoksnis tarp ir virš sijų
Siekiant pagerinti perdangos šiluminę izoliaciją, „Classic 040“ reikia pakloti dviem sluoksniais. Pirmas sluoksnis turi būti išvyniotas tarp sijų, o antras – statmena kryptimi virš sijų.
 
3) Šlaitinis stogas – tarp gegnių
Palėpės tipo patalpų konstrukcijos šilumos ir garso izoliacijai „Classic 040“ turi būti klojamas tarp gegnių. Iš vidaus kambarį reikia apkalti gipso plokštėmis arba medinėmis lentomis. Šiuo atveju, kad būtų palengvintas montavimas išnaudojant trintį ir pagerintos šiluminės savybės, „Knauf“ rekomenduoja panaudoti „Thermolan“ „Unifit 039“ arba, siekiant geriausios kokybės – „Unifit 035“.
 
4) Vidinės pertvarinės sienos
Vidinių pertvarinių sienų su metaliniu arba mediniu karkasu garso izoliacijai „Classic 040“ turi būti montuojamas ertmėse tarp gipso plokščių.
 
 
Gaminio duomenys

Classic 040
 
 
Techninės savybės
 
Šiluminės savybės
 
„Classic 040“ šilumos laidumas yra 0.040 W/mK. Pirmiau nurodytoje lentelėje taip pat pateiktos šiluminės varžos (R) reikšmės kiekvienam gaminio storiui.
 
Akustinės savybės

„Classic 040“ atitinka naujo akustikos reglamento (NRA) reikalavimus dėl  minimalios transporto priemonių 30 dB triukšmo izoliacijos. 
 
Atsparumas ugniai

„Classic 040“ yra nedegus (A1 Euroklasė).
 
Papildomos savybės

Stiklo vata yra nekancerogeninė, nehidroskopiška ir nekapiliarinė. Ji neskatina bakterijų augimo, yra chemiškai neutrali ir nekelia korozijos. Jos sudėtyje nėra priemaišų ir nepluoštinių dalelių.
 
 
Naudingumas

  • Mažina šildymo išlaidas, nes sumažėja šilumos pasišalinimas per stogą.
  • Izoliuoja nuo išorinio triukšmo ir sulaiko vidinį triukšmą.
  • Būdamas nedegus, nesukelia gaisro pavojaus.
  • Lengvai montuojamas.
  • Efektyvaus kompresinio pakavimo dėka sumažėja rankinio darbo, lengvesnis transportavimas.
  • Su EB žyma, taip pat turi kokybės ženklo įspaudą. 
EB žymos ženklinimo kodas: MW_EN 13162_T2

ACERMI Sertifikato numeris: 02/016/128.